Jalgpalli karikad ja auhinnad

Võta meiega ühendust!

Jalgpall on üks Eesti populaarsemaid spordialasid, mida harrastab üle 24 000 inimese. Muidugi on ka jalgpalli auhinnad väga levinud ning paljudel on kodus riiulil kas jalgpalli karikad või ripuvad kapinupu küljes sama spordi medalid.

jalgpalli auhinnad

jalgpalli karikad

Meeldejäävad jalgpalli auhinnad

Kuigi ala on popp, harrastajaid ja võistlusi palju, ei tähenda see, et kõik jalgpalli auhinnad peaksid olema identsed koopiad. Sina omalt poolt saad kaasa aidata, valides eridisainiga jalgpalli karikad või unikaalsed spordi medalid. Võid olla kindel, et ka jalgpallurid on rõõmsalt üllatunud, kui saavad koju viia ainulaadse disainiga auhinna.

Erilise disainiga spordi medalid ja jalgpalli karikad – kuidas me neid teeme?

Karikate tellimine algab soovi edastamisega: kas sinu sooviks on suured või väikesed jalgpalli karikad, kas spordi medalid logoga või ilma, ehk soovid erikujulist lahendust ning mida peale tahad graveerida.

Lõpliku disainini jõuame ühises koostöös, sest tähtis on see, et sina jääksid lõpptulemusega rahule. Ja kui sina jääd rahule, on ka jalgpalluri spordihing õnnelik, sest selge on see: eritellimusel valmistatud jalgpalli auhinnad näitavad mängijatele, et sa hoolid nende panusest ja pingutusest.

Vaata kõiki töid!
spordi medalid

Tagasiside klientidelt

karikad - UusmaaErki Sepa

Koostöö oli meie jaoks väga sujuv ja ületas kindlasti heas mõttes ootusi. Rasmusega on väga meeldiv suhelda, vastused tulevad kiiresti ja on tunda, et inimene on loov ja pakub huvitavaid ideid ka ise välja. Kogu meie kontor jäi tulemusega väga rahule. Karikad on nägusad ja eristuvad hallist massist!

jalgpallurid

Karikad - TransferWiseTransfer Wise – Helen Paas

Heihei, kõigile! Tegin esimest korda koostööd OnWoods’iga ja ma olen väga õnnelik kogu protsessi üle! Suhtlus oli imeline, kiire ning isegi minu varesejalgadest koosnevast joonisest õnnestus teha imeline kunstiteos. Uskumatu oli see moment kui ma karika lahti pakkisin, rõõmu jätkub ohtralt ka karika üleandjale! Ausalt, milleks tellida plastikust masstoodangut, kui saab tellida puidust erilise pärisasja, mis saajale igavesti meelde jääb.

Karikate müük

Karikad - SorainenAdvokaadibüroo – Laura Kiigemägi

Mul oli väga hea meel kui leidsin selle kodulehe ja nende imelised tööd. Meile on ESG teemad olulised ja soovisime kasutada jätkusuutlikke materjale aasta parimate tunnustamisel. Kiirelt tekkis meil visioon, milliseid auhindu endale soovime, väga kiiresti aitasid kujundajad leida meile stiilse lahenduse. Eriti meeldis mulle see, kuidas nad võtsin arvesse ja põrgatasid minuga ka kõik väiksemad murekohad ja detailid ülima professionaalsusega üle. Tulemuseks olid ilusad, stiilsed ja meie aasta parimate väärilised auhinnad

jalgpalluri

Karikad - HobuneEesti Ratsaspordi LiitGrete Glettenberg

Auhinnad on väga lahedad ja said palju positiivset vastukaja!

Auhinnad

Kirjuta meile ja küsi nõu või pakkumist! Vastame 24h jooksul.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.