Karikad ja medalid Tallinnas

Võta meiega ühendust!

Karikate müük Tallinnas ei tähenda tingimata seda, et need karikad Tallinnas valmivad või medalid Tallinnas laos istuvad. Meie tegutseme Pärnumaal, kuid kliente on üle Eesti ja ka piiri taga.

karikate müük tallinnas

medalid tallinnas

Karikate müük Tallinnas ehk auhinnapood internetis

Meiega saab ühendust mugavalt üle interneti ehk et karikate tellimine toimubki kaugkoostööna. Esimeseks sammuks on oma idee jagamine: detailne joonistus, inspiratsioonifotod, kirja pandud tekst, kiire sirgeldus või ka telefonikõne meie spetsialistidega, kelle abil saab medalite ning karikate tellimine hea stardi.

Parimad auhinnad: kas klaas karikad või puidust karikad?

Ägedad puidust karikad Tallinnas ja unikaalsed puidust medalid Tallinnas saab tehtud ka siis, kui sul endal ei ole ühtegi ideed. Meie spetsialistidel on pikk kogemus ja lennukad mõtted ehk põnev karikas on garanteeritud. Enne disaini lõplikku kinnitamist tuleb valida materjal, lõppviimistlus ning graveerimine. Ja siis saab oodata näidiseks tehtavat karikat.

karikad tallinnas

Medalid ja karikad - auhinnad

Medalid Tallinnas ja karikad Tallinnas – kui kaua see aega võtab?

Arvestada tasub, et tavaliselt valmivad karikad medalid 1-2 nädalaga. Muidugi, kui ärkad täiesti viimasel hetkel, tasub ikka ühendust võtta. Anname endast parima, et karikate müük Tallinnas, vajalikud karikad Tartus või ainulaadne karikas Viljandis saaks õigeks hetkeks valmis.

Valminud auhinnad paneme teel DPD, CargoBusi, Omniva või Smartposti vahendusel ja saatmisele tasub arvestada 1-2 päeva.

Vaata kõiki töid!

Tagasiside klientidelt

karikad - UusmaaErki Sepa

Koostöö oli meie jaoks väga sujuv ja ületas kindlasti heas mõttes ootusi. Rasmusega on väga meeldiv suhelda, vastused tulevad kiiresti ja on tunda, et inimene on loov ja pakub huvitavaid ideid ka ise välja. Kogu meie kontor jäi tulemusega väga rahule. Karikad on nägusad ja eristuvad hallist massist!

Karikad - karikate tellimine

Karikad - TransferWiseTransfer Wise – Helen Paas

Heihei, kõigile! Tegin esimest korda koostööd OnWoods’iga ja ma olen väga õnnelik kogu protsessi üle! Suhtlus oli imeline, kiire ning isegi minu varesejalgadest koosnevast joonisest õnnestus teha imeline kunstiteos. Uskumatu oli see moment kui ma karika lahti pakkisin, rõõmu jätkub ohtralt ka karika üleandjale! Ausalt, milleks tellida plastikust masstoodangut, kui saab tellida puidust erilise pärisasja, mis saajale igavesti meelde jääb.

Auhinnapood

Karikad - SorainenAdvokaadibüroo – Laura Kiigemägi

Mul oli väga hea meel kui leidsin selle kodulehe ja nende imelised tööd. Meile on ESG teemad olulised ja soovisime kasutada jätkusuutlikke materjale aasta parimate tunnustamisel. Kiirelt tekkis meil visioon, milliseid auhindu endale soovime, väga kiiresti aitasid kujundajad leida meile stiilse lahenduse. Eriti meeldis mulle see, kuidas nad võtsin arvesse ja põrgatasid minuga ka kõik väiksemad murekohad ja detailid ülima professionaalsusega üle. Tulemuseks olid ilusad, stiilsed ja meie aasta parimate väärilised auhinnad

Puidust karikad

Karikad - HobuneEesti Ratsaspordi LiitGrete Glettenberg

Auhinnad on väga lahedad ja said palju positiivset vastukaja!

Auhinnad

Kirjuta meile ja küsi nõu või pakkumist! Vastame 24h jooksul.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.