Suured karikad

Võta meiega ühendust!

Suur karikas on silmapaistev, väärikas ja justkui omaette kunstiteos. Suured karikad on ideaalseks lahenduseks kõige olulisemate sündmuste ja tähtsamate võitude märkimiseks.

suur karikas

suured karikad

Miks on suur karikas ideaalne rändkarikas?

Rändkarikad liiguvad käest kätte ning peavad kestma pikki aastaid. See tähendab, et karikas peab kindlasti olema kvaliteetne. Mõnikord on rändkarikana kasutusele võetud metallist karikas või mõni suurem tarbeklaas, ent eritellimusel valmistatud suur karikas võib olla parim lahendus.

Esiteks on suur karikas suurema pinnaga ehk disainides saab arvestada sellega, et jätta koht ka kõikidele tulevastele võitjatele. Teiseks aga võimalus luua tõesti harukordne disain.

Peeker on klassikaline kuju, kuid sinu karikas võib olla midagi palju silmapaistvamat: aasta maamõõtja rändkarikas näiteks labida kujuga, jalgpalli karikas jalgpalliklubi logoga või aasta talisupleja auhinnaks jääaugu kujutis.

Soodsad karikad ja suured karikad – olemas üle Eesti

Me tegutseme küll Pärnumaal, ent usaldusväärsete transpordipartnerite abil jõuavad meie valmistatud suured karikad absoluutselt igale poole. Sinu jaoks tähendab see seda, et karikate tellimine ei pea piirduma samas linnas pakutavate võimalustega, vaid saad valida endale sobivaima lahenduse.

Oma päringu ja soovi saad edastada interneti vahendusel. Võid jagada oma mõtteid ja soove, või anda ka meie disaineritele vabad käes. Enne kui suur karikas tootmisse läheb, saad muidugi omalt poolt disaini ka heaks kiita. Ja nii, meievahelise koostööna, valmibki suur karikas, mille saamine teeb rõõmu võitjale ning mida on au ja uhkus näidata.

Vaata kõiki töid!
Soodsad karikad

Tagasiside klientidelt

karikad - UusmaaErki Sepa

Koostöö oli meie jaoks väga sujuv ja ületas kindlasti heas mõttes ootusi. Rasmusega on väga meeldiv suhelda, vastused tulevad kiiresti ja on tunda, et inimene on loov ja pakub huvitavaid ideid ka ise välja. Kogu meie kontor jäi tulemusega väga rahule. Karikad on nägusad ja eristuvad hallist massist!

tarbeklaas

Karikad - TransferWiseTransfer Wise – Helen Paas

Heihei, kõigile! Tegin esimest korda koostööd OnWoods’iga ja ma olen väga õnnelik kogu protsessi üle! Suhtlus oli imeline, kiire ning isegi minu varesejalgadest koosnevast joonisest õnnestus teha imeline kunstiteos. Uskumatu oli see moment kui ma karika lahti pakkisin, rõõmu jätkub ohtralt ka karika üleandjale! Ausalt, milleks tellida plastikust masstoodangut, kui saab tellida puidust erilise pärisasja, mis saajale igavesti meelde jääb.

jalgpalli karikas

Karikad - SorainenAdvokaadibüroo – Laura Kiigemägi

Mul oli väga hea meel kui leidsin selle kodulehe ja nende imelised tööd. Meile on ESG teemad olulised ja soovisime kasutada jätkusuutlikke materjale aasta parimate tunnustamisel. Kiirelt tekkis meil visioon, milliseid auhindu endale soovime, väga kiiresti aitasid kujundajad leida meile stiilse lahenduse. Eriti meeldis mulle see, kuidas nad võtsin arvesse ja põrgatasid minuga ka kõik väiksemad murekohad ja detailid ülima professionaalsusega üle. Tulemuseks olid ilusad, stiilsed ja meie aasta parimate väärilised auhinnad

peeker

Karikad - HobuneEesti Ratsaspordi LiitGrete Glettenberg

Auhinnad on väga lahedad ja said palju positiivset vastukaja!

metallist karikas

Kirjuta meile ja küsi nõu või pakkumist! Vastame 24h jooksul.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.