Medalid ja karikad lastele

Võta meiega ühendust!

Pole inimest, kellele ei meeldiks, kui tema saavutusi tunnustatakse. Aga olgem ausad, medalid ja karikad lastele on veel eriti tähtsad. Ei ole see sugugi haruldane, kui laps võtab kalli karika lausa ööseks kaissu! Seetõttu võiksid medalid lastele olla kindlasti midagi omapärast ja unikaalset, mitte lihtsalt masstoodang.

medalid lastele - medalite tellimine

karikad lastele

Medalid ja karikad on rohkem, kui vaid auhinnad

Karikad lastele ei ole järjekordne tüütu kola riiulil. See aitab tõsta enesehinnangut, luua hinnatuid mälestusi ja on tunnustus olulistelt inimestelt, olgu nendeks siis eakaaslased või täiskasvanud. Lisaks suudavad unikaalse ja huvitava disainiga autasud tekitada lastes huvi võistluse vastu ning anda motivatsiooni pingutada, et see äge ja ainulaadne auhind just endaga koju viia!

Sel põhjusel on ka karikate tellimine tähtis ülesanne. Klaas karikad võivad laste jaoks olla natuke liiga õrnad, metallist karikad aga liiga võõrad ja kauged. Puit, kui soe ja tuttav materjal, on siinkohal täpselt õige. On ju ka paljud mänguasjad valmistatud puidust, nii et see on lapsele juba tuttav ja hea lahendus. Ja samas on puidust karikad ja medalid lastele piisavalt elegantsed ja väärikad.

Puidust karikad ja medalid lastele

Karikad lastele ja medalid lastele võivad olla tavapärasemast ka lõbusamad või huvitavamad. Nii võivad karikad Tartu spordiklubi ujumisvõistluse päeval kujutada silla alt läbi ujuvat kala. Või siis ratsutamisvõistlustel jagatavad medalid lastele disainitud kui tõket ületav hobune.

Või miks mitte teha eelnevalt konkurss, kus lapsed saavad ise oma ideid välja käia? Nii sünnivad disainiideed, mis ei tuleks muidu pähe ka neile, kelle jaoks karikate müük on igapäevane tegevus. CNC freesimine ja CNC graveerimine pakuvad väga paindlikke lahendusi, nii et fantaasiale ei pea piire seadma! Laste kaasamine disainiprotsessi on veel üks viis, kuidas muuta medalid lastele ja karikad lastele veelgi tähendusrikkamaks.

Vaata kõiki töid!
Karikad

Tagasiside klientidelt

karikad - UusmaaErki Sepa

Koostöö oli meie jaoks väga sujuv ja ületas kindlasti heas mõttes ootusi. Rasmusega on väga meeldiv suhelda, vastused tulevad kiiresti ja on tunda, et inimene on loov ja pakub huvitavaid ideid ka ise välja. Kogu meie kontor jäi tulemusega väga rahule. Karikad on nägusad ja eristuvad hallist massist!

Medalid ja karikad

Karikad - TransferWiseTransfer Wise – Helen Paas

Heihei, kõigile! Tegin esimest korda koostööd OnWoods’iga ja ma olen väga õnnelik kogu protsessi üle! Suhtlus oli imeline, kiire ning isegi minu varesejalgadest koosnevast joonisest õnnestus teha imeline kunstiteos. Uskumatu oli see moment kui ma karika lahti pakkisin, rõõmu jätkub ohtralt ka karika üleandjale! Ausalt, milleks tellida plastikust masstoodangut, kui saab tellida puidust erilise pärisasja, mis saajale igavesti meelde jääb.

Klaas karikad

Karikad - SorainenAdvokaadibüroo – Laura Kiigemägi

Mul oli väga hea meel kui leidsin selle kodulehe ja nende imelised tööd. Meile on ESG teemad olulised ja soovisime kasutada jätkusuutlikke materjale aasta parimate tunnustamisel. Kiirelt tekkis meil visioon, milliseid auhindu endale soovime, väga kiiresti aitasid kujundajad leida meile stiilse lahenduse. Eriti meeldis mulle see, kuidas nad võtsin arvesse ja põrgatasid minuga ka kõik väiksemad murekohad ja detailid ülima professionaalsusega üle. Tulemuseks olid ilusad, stiilsed ja meie aasta parimate väärilised auhinnad

Puidust karikad

Karikad - HobuneEesti Ratsaspordi LiitGrete Glettenberg

Auhinnad on väga lahedad ja said palju positiivset vastukaja!

Karikad tartu

Kirjuta meile ja küsi nõu või pakkumist! Vastame 24h jooksul.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.