Rändkarikad

Võta meiega ühendust!

Rändkarikas on üks erakordne auhind, mis loob justkui ühenduse inimeste ning aastate vahel. Kas ei ole siis põnev vaadata, kes pälvis sama tunnustuse kaks, viis või suisa kümme aastat tagasi? Võib lausa öelda, et rändkarikad loovad traditsioone, ühtsust ja kuuluvustunnet, kui see tänuüritusel järgmisele uhkele saajale üle antakse.

rändkarikad - puidust karikad

rändkarikas - karikate tellimine

Miks peavad rändkarikad olema vastupidavad?

Nagu nimest saab järeldada, siis rändkarikad liiguvad käest kätte. Erinevalt ühele inimesele antavast autasust peavad need karikad kestma pikki aastaid. Seetõttu on eriti tähtis, et rändkarikas oleks valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, nagu seda on puit.

Karikate tellimine on kiire ja lihtne protsess, kuid rändkarikat tellides ei saa unustada selle olemust. On ju rändkarika peal tavaliselt näha, kes mis aastal tunnustuse pälvis. Üheks variandiks on graveerida aasta ja nimetus otse puidule, või graveerida see väikesele metallist tahvlikesele, mille saab siis rändkarika külge kinnitada. Sellega peab aga arvestama juba rändkarikat disainides, et seal jätkuks ruumi ka tulevastele nimedele!

Millal on rändkarikas parim valik?

Rändkarikad on väga levinud auhind spordimaailmas, kuid see sobib hästi ka teiste väljapaistvate tegude ning saavutuste tunnustamiseks.

Näiteks raamatukogul „Aasta lugeja“ rändkarikas inimesele, kes on aasta jooksul enim raamatuid lugenud; mäesuusakeskusel „Hõbedaste hangede haldjas“ instruktorile, kes on olnud eriti silmapaistev algajate suusatajate-laudurite toetamisel ning õpetamisel või siis suures organisatsioonis „Rohelise sõidu karikas“ meeskonnale, kes on aasta jooksul kõige enam kasutanud tööle tulemiseks just ühistransporti, mitte isiklikku autot.

Väärikad, kaunid ja kordumatu disainiga rändkarikad on alati hinnatud. Ja nii võibki praegu tehtud otsus ja tellitud rändkarikas panna aluse aastakümnete pikkusele traditsioonile.

Vaata kõiki töid!
karikad - rändkarikad

Tagasiside klientidelt

karikad - UusmaaErki Sepa

Koostöö oli meie jaoks väga sujuv ja ületas kindlasti heas mõttes ootusi. Rasmusega on väga meeldiv suhelda, vastused tulevad kiiresti ja on tunda, et inimene on loov ja pakub huvitavaid ideid ka ise välja. Kogu meie kontor jäi tulemusega väga rahule. Karikad on nägusad ja eristuvad hallist massist!

tänuüritusel - karikad

Karikad - TransferWiseTransfer Wise – Helen Paas

Heihei, kõigile! Tegin esimest korda koostööd OnWoods’iga ja ma olen väga õnnelik kogu protsessi üle! Suhtlus oli imeline, kiire ning isegi minu varesejalgadest koosnevast joonisest õnnestus teha imeline kunstiteos. Uskumatu oli see moment kui ma karika lahti pakkisin, rõõmu jätkub ohtralt ka karika üleandjale! Ausalt, milleks tellida plastikust masstoodangut, kui saab tellida puidust erilise pärisasja, mis saajale igavesti meelde jääb.

rändkarikad - auhinnad

Karikad - SorainenAdvokaadibüroo – Laura Kiigemägi

Mul oli väga hea meel kui leidsin selle kodulehe ja nende imelised tööd. Meile on ESG teemad olulised ja soovisime kasutada jätkusuutlikke materjale aasta parimate tunnustamisel. Kiirelt tekkis meil visioon, milliseid auhindu endale soovime, väga kiiresti aitasid kujundajad leida meile stiilse lahenduse. Eriti meeldis mulle see, kuidas nad võtsin arvesse ja põrgatasid minuga ka kõik väiksemad murekohad ja detailid ülima professionaalsusega üle. Tulemuseks olid ilusad, stiilsed ja meie aasta parimate väärilised auhinnad

rändkarikas - karika tellimine

Karikad - HobuneEesti Ratsaspordi LiitGrete Glettenberg

Auhinnad on väga lahedad ja said palju positiivset vastukaja!

karikate valmistamine

Kirjuta meile ja küsi nõu või pakkumist! Vastame 24h jooksul.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.