Medalid – tellimine ja valmistamine

Võta meiega ühendust!

Pole uhkemat momenti, kui hetk, mil sulle riputatakse kaela medal. Pole oluline, kas oled täiskasvanu, laps või teismeline, medalid on alati hinnatud, sest see on tunnustus tehtud töö eest. Ja olgem ausad, kellele ei meeldiks, kui tema pingutusi on märgatud. Kuidas aga käib medalite tellimine ja medalite valmistamine, et see rõõm garanteerida?

Medalid - tellimine ja valmistamine

medalite tellimine ja valmistamine

Millised medalid valida?

Nähes sõna „medalid“, võib esimesena meenuda triibulise paela otsas olev õhuke metallist kullatud medal. Kindlasti tuleb selline medal praegu ka sulle silme ette. Kuigi ka seda saab mingil määral isikupärastada siis paari meetri kaugusel on need kõik ikka täiesti identsed.

Juba medalite tellimine ning karikate tellimine on hetk, mil tuleb otsustada kui isikupärast lahendust soovid. Nii kulgeb ka medalite valmistamine kergemalt. Klaasauhind? Metallist lahendus? Puidust medalid ja karikad?

Miks valida puidust medalid?

Mis tuleb mõttesse siis, kui öelda „puidust medalid“? Kas mõtled oksajupi otsast saetud ümmargusele alusele, millele on põletatud või kirjutatud paar sõna? Jah, need võivad ka nunnud olla, ent meie pakutavad puidust medalid kuuluvad teise kategooriasse. Kvaliteetsete puidust medalite tellimine tähendab detailirohket, väärikat ja silmapaistvat tulemust.

Puidust medalite valmistamine on väga hea alternatiiv tavalistele metallist medalitele. Boonus on seegi, et kasutame Eesti puit materjali, nii et tegu on ka omamaise tootega!

medalite valmistamine - medalid ja karikad

medalid - medalite tegemine

Puidust medalite tellimine või karikate tellimine

Meie eesmärk on, et iga medal ja karikas rõõmustaks nii tellijat kui medali saajat. Kordumatud puidust medalid ja karikad, mis on disainitud just sündmust silma pidades, saavutavad selle ilma mingi probleemita.

Puidust medalid nõuavad personaalset lähenemist. Kuigi tööstuslikud lahendused tähendavad, et neid saab toota suuremas koguses, siis medalite tegemine on üllatavalt loomerohke protsess.

Puidust karikad ja medalid: valmistamine

Esimeseks sammuks on oma idee meiega jagamine. See ei pea olema detailne joonis, vaid võib olla ka kiire sirgeldus paberil, inspiratsiooniks olevad pildid või tekstina kirja pandud mõtted. Seejärel hakkavad ideega tööle meie spetsialistid ja õige pea näed juba kavandeid. Kui sul pole üldse ideid, millised puidust medalid välja võiksid näha, ei ole ka see probleemiks, vaid pakub just meile põnevat väljakutset ideaalse disaini loomiseks.

Valida on tarvis ka materjal: tamm, kuusk, kask, saar, mänd või hoopis vineer. Sinu valida on ka medali viimistluse valik, milleks võib olla peitsimine või värvimine.

Plaan paigas ja disain olemas, on soovitud tulemuse saavutamisel abiks CNC freesimine, lõikamine ja graveerimine. Ei ole mustrit või soovi, mida nende lahenduste abil täita ei saaks! Puidust medalite tellimine võiks hõlmata ka aluse tellimist. Selliselt ei pea muretsema medali riputamise üle, vaid seda saab eksponeerida ka riiulil ning laual.

medalite tegemine - karikad ja medalid

medalite müük - medalid ja karikad

Meie kogemus: medalid lastele ja medalid ettevõtetele

Laste jaoks on medali saamine muidugi hoopis teise kaaluga, kuid veel toredam, kui see medal on mingil moel eriliselt silmapaistev. Kunstiringis saab näituse järel anda pintsli ja värvilaigu kujulisi medaleid; laste maraton võib tänada sammukujuliste medalitega ja miks mitte lauluvõistlusel kasutada noodikirja imiteerivat lahendust?

Selliselt mõeldes on medalite tellimine, medalite valmistamine ja medalite müük aga ka karikate müük juba väga põnev ning mitmekülgne maailm!

Nii nagu me oskame alati leida parima lahenduse laste medalite jaoks, teeme seda ka ettevõtete jaoks, pidades silmas organisatsiooni iseloomu ja eelistusi. Igal juhul võid olla kindel selles et puidust auhinnad on unikaalsed ning teisi samasuguseid medaleid ei eksisteeri!

Vaata kõiki töid!

Tagasiside klientidelt

karikad - UusmaaErki Sepa

Koostöö oli meie jaoks väga sujuv ja ületas kindlasti heas mõttes ootusi. Rasmusega on väga meeldiv suhelda, vastused tulevad kiiresti ja on tunda, et inimene on loov ja pakub huvitavaid ideid ka ise välja. Kogu meie kontor jäi tulemusega väga rahule. Karikad on nägusad ja eristuvad hallist massist!

Karikad ja medalid

Karikad - TransferWiseTransfer Wise – Helen Paas

Heihei, kõigile! Tegin esimest korda koostööd OnWoods’iga ja ma olen väga õnnelik kogu protsessi üle! Suhtlus oli imeline, kiire ning isegi minu varesejalgadest koosnevast joonisest õnnestus teha imeline kunstiteos. Uskumatu oli see moment kui ma karika lahti pakkisin, rõõmu jätkub ohtralt ka karika üleandjale! Ausalt, milleks tellida plastikust masstoodangut, kui saab tellida puidust erilise pärisasja, mis saajale igavesti meelde jääb.

Medalid

Karikad - SorainenAdvokaadibüroo – Laura Kiigemägi

Mul oli väga hea meel kui leidsin selle kodulehe ja nende imelised tööd. Meile on ESG teemad olulised ja soovisime kasutada jätkusuutlikke materjale aasta parimate tunnustamisel. Kiirelt tekkis meil visioon, milliseid auhindu endale soovime, väga kiiresti aitasid kujundajad leida meile stiilse lahenduse. Eriti meeldis mulle see, kuidas nad võtsin arvesse ja põrgatasid minuga ka kõik väiksemad murekohad ja detailid ülima professionaalsusega üle. Tulemuseks olid ilusad, stiilsed ja meie aasta parimate väärilised auhinnad

Auhinnad

Karikad - HobuneEesti Ratsaspordi LiitGrete Glettenberg

Auhinnad on väga lahedad ja said palju positiivset vastukaja!

Klaasauhind

Kirjuta meile ja küsi nõu või pakkumist! Vastame 24h jooksul.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.