Ainulaadsed medalid ja karikad on alati heaks valikuks

Võta meiega ühendust!

Parimad medalid ja karikad on need, mis toovad veel aastaid hiljemgi naeratuse näole. Nii suuremate kui väiksemate õnnestumiste meelespidamine on kuldaväärt harjumus ja võid olla kindel, et äge medal või karikas aitab seda kindlasti ka teha.

karikad ja medalid - karikate müük

medalid ja karikad - karikate tellimine

Millised medalid ja karikad valida?

Mõeldes medalile, tuleb esmalt pähe õhuke kullakarva liistakas. Ja mõeldes karikale, samasugune kullakarva peeker. Arusaadav, et need meenuvad esimesena, sest selliseid on meil kõigil tosinate kaupa. Kindlasti on neid saades hea hetkeemotsioon – midagi läks ju hästi – ent piisab paarist aastast, standardsed medalid ja karikad kogunevad ning varsti ei tule enam meeldegi, mille eest üks või teine auhind saadi. Lõpuks on nad kola rollis ja lõpetavad prügikastis.

Meie usume, et medalid ja karikad peaksid esiteks olema eristuvad, andes juba peale vaadates vihje ürituse olemuse kohta. Teiseks, ilusad ja kauni disainiga. Kolmandaks aga väärikad. Võib olla kindel, et unikaalsed karikad jätavad üritusest hea mulje ka neile, kelle ainus kokkupuude ongi selle karika või medali imetlemine.

Miks valida puidust karikad ja medalid?

Puit on materjal, mis on juba oma mustri ja tekstuuriga kordumatu, kaunis ja väärikas. Kui lisada juurde äge disain ja professionaalne teostus, siis sellist auhinda ei ole patt kodus riiulil eksponeerida või sotsiaalmeedias uhkusega teistelegi näidata.

Olgu väikesed karikad või suured karikad, nende valmistamine puidust on töö, mida teeme rõõmuga ja mis tuleb meil ka suurepäraselt välja.

karikad - karikate müük

karikate tellimine - puidust karikad

Karikate tellimine ja karikate müük

Kindlasti tagavad unikaalse tulemuse eritellimusel valmistatud karikad ja medalid. Mõnikord arvatakse, et eritellimusel karikate ning medalite tellimine on protsess, mis nõuab rohket ajalist ja rahalist ressurssi. Seda müüti uskudes tundubki lihtsam valida masstoodangu pakutav, kuigi tegelikult ihkaksid midagi muud. 

On ju selge, et eritellimusel valmistatud karikad ja medalid on üks parimaid viise oma pühendumuse näitamiseks. Meie abiga käib karikate ja medalite tellimisprotsess ning karikate müük kiirelt ja mugavalt.

Selleks, et tellida unikaalne karikas või medal ei pea ise olema tipptasemel kunstnik. Meile piisab sinu poolt edastatud kirjeldusest või oma käega valmistatud joonisest. Toetudes saadud infole, saame teha esialgse 3D kavandi ning ideede põrgatamisega selle ideaalseks viimistleda. Karikate ning medalite tellimine on loominguline protsess, kuid oleme iga sammu juures abiks!

Kuidas puidust auhinnad valmivad?

Kui varem pidi puidu töötlemiseks appi võtma tikksae, vestmisnoa ja peitli, siis tänapäevane tehnoloogia pakub kiiremaid, mugavamaid ja mitmekülgsemaid lahendus.

CNC freesimine, lõikamine või graveerimine – nende abil saab kõik disainid reaalsuseks muuta. Freesimise abil saab tõeliselt omanäolise kujunduse ning CNC graveering garanteerib, et auhinnale jõuab ka kõige peenem või keeruline muster.

Medalid ja karikad võivad valmida täispuidust: kask, saar, mänd, kuusk ja tamm on ühed levinumad variandid. Võib aga ka valida vineeri, kas veekindla või niiskuskindla. Samamoodi saab otsustada materjali paksuse ja hilisema töötluse üle – näiteks peitsimine või värvimine.

puidust karikad - karikate valmistamine

karikad ja medalid - karikate tellimine tallinnas

Meie kogemus

Aastate jooksul oleme valmistanud enam kui 500 karikat ning seda rohkem kui neljakümnele kliendile. Meie käe alt on tulnud ägedad karikad täiskasvanutele ja armsad karikad lastele, auhinnad võistlusel osalenutele ning meened konverentsil käinutele, suur rändkarikas, mis liigub aastaid võitjate vahelt või väike karikas, mis leiab püsikoha ühe inimese kodus.

Tänu pikale ning mitmekülgsele kogemusele suudame pakkuda väga erinevaid lahendusi. Sinu poolt idee ning meie teeme ka varesejalgadest kritseldustest imelise kunstiteose!

Vaata kõiki töid!

Tagasiside klientidelt

karikad - UusmaaErki Sepa

Koostöö oli meie jaoks väga sujuv ja ületas kindlasti heas mõttes ootusi. Rasmusega on väga meeldiv suhelda, vastused tulevad kiiresti ja on tunda, et inimene on loov ja pakub huvitavaid ideid ka ise välja. Kogu meie kontor jäi tulemusega väga rahule. Karikad on nägusad ja eristuvad hallist massist!

medalid ja karikad

Karikad - TransferWiseTransfer Wise – Helen Paas

Heihei, kõigile! Tegin esimest korda koostööd OnWoods’iga ja ma olen väga õnnelik kogu protsessi üle! Suhtlus oli imeline, kiire ning isegi minu varesejalgadest koosnevast joonisest õnnestus teha imeline kunstiteos. Uskumatu oli see moment kui ma karika lahti pakkisin, rõõmu jätkub ohtralt ka karika üleandjale! Ausalt, milleks tellida plastikust masstoodangut, kui saab tellida puidust erilise pärisasja, mis saajale igavesti meelde jääb.

Karikad - SorainenAdvokaadibüroo – Laura Kiigemägi

Mul oli väga hea meel kui leidsin selle kodulehe ja nende imelised tööd. Meile on ESG teemad olulised ja soovisime kasutada jätkusuutlikke materjale aasta parimate tunnustamisel. Kiirelt tekkis meil visioon, milliseid auhindu endale soovime, väga kiiresti aitasid kujundajad leida meile stiilse lahenduse. Eriti meeldis mulle see, kuidas nad võtsin arvesse ja põrgatasid minuga ka kõik väiksemad murekohad ja detailid ülima professionaalsusega üle. Tulemuseks olid ilusad, stiilsed ja meie aasta parimate väärilised auhinnad

medalid ja karikad - auhinnad

Karikad - HobuneEesti Ratsaspordi LiitGrete Glettenberg

Auhinnad on väga lahedad ja said palju positiivset vastukaja!

karikad ja medalid

Kirjuta meile ja küsi nõu või pakkumist! Vastame 24h jooksul.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.