Puidust karikad

Võta meiega ühendust!

Auhinnaks saadav karikas ei pea tähendama klassikalist karikakujulist lahendust kivist aluse peal. Soovides midagi unikaalsemat ja silmapaistvamat, tuleb appi puidust karikas. Puidust karikad ja medalid võivad olla väga erineva disainilahendusega.

puidust karikad

puidust karikad - karikate tellimine

Tõeliselt silmapaistvad puidust karikad

Meie eesmärk on valmistada puidust auhinnad ja karikad, mis sobivad ürituse kuvandiga ja mis jäävad meelde. Variante selleks on rohkem, kui algul oskad arvata.

Nii oleme valmistanud Päästeameti jaoks karikaid, mis kujutavad tuletõrjevoolikust välja purskuvat vett; Eesti Ratsaspordi Liidu karikad on saanud inspiratsiooni nende enda logost ning Uusmaa kinnisvarabüroo puidust karikad on olnud nii miniatuursed majad kui suured võtmed. Selge see, et sellised puidust karikad lihtsalt tõmbavad pilku!

Kui sul on juba mõni kindel idee, anna meile sellest teada. Sobivad nii näidispildid kui lihtsad visandid. Teine variant on see, et annad meile vabad käed ja mõtleme ise välja eriti vinged medalid ja karikad, mille seast saad endale sobivaima valida.

Kuidas sellised ülimalt detailsed puidust karikad valmivad?

Karikate tellimine ning karikate valmistamine ei ole kunagi olnud sedavõrd lihtne ning võimalusterohke. CNC freesimine võimaldab meil valmistada ka kõige keerukama kujuga ning täpsust nõudvaid detaile. Seejuures on võimalik sama disaini ka korrata, nii et kui soovid unikaalset disaini aga kolme karikat, saadki kolm täiesti identset silmapaistvat puidust karikat. CNC graveerimine on töömeetod, mille abil jõuavad karikatele logod, mustrid ja tekstid. Vajadusel saab kasutada ka lasergraveeringut.

Ainulaadsed puidust karikad valmivad tänu tipptasemel tehnikale ja meie meistrite pikaajalisele kogemusele, nii et võid julgelt oma soovid meie poole teele panna.

Vaata kõiki töid!
puidust karikas - karikate valmistamine

Tagasiside klientidelt

karikad - UusmaaErki Sepa

Koostöö oli meie jaoks väga sujuv ja ületas kindlasti heas mõttes ootusi. Rasmusega on väga meeldiv suhelda, vastused tulevad kiiresti ja on tunda, et inimene on loov ja pakub huvitavaid ideid ka ise välja. Kogu meie kontor jäi tulemusega väga rahule. Karikad on nägusad ja eristuvad hallist massist!

medalid ja karikad

Karikad - TransferWiseTransfer Wise – Helen Paas

Heihei, kõigile! Tegin esimest korda koostööd OnWoods’iga ja ma olen väga õnnelik kogu protsessi üle! Suhtlus oli imeline, kiire ning isegi minu varesejalgadest koosnevast joonisest õnnestus teha imeline kunstiteos. Uskumatu oli see moment kui ma karika lahti pakkisin, rõõmu jätkub ohtralt ka karika üleandjale! Ausalt, milleks tellida plastikust masstoodangut, kui saab tellida puidust erilise pärisasja, mis saajale igavesti meelde jääb.

auhinnad ja karikad

Karikad - SorainenAdvokaadibüroo – Laura Kiigemägi

Mul oli väga hea meel kui leidsin selle kodulehe ja nende imelised tööd. Meile on ESG teemad olulised ja soovisime kasutada jätkusuutlikke materjale aasta parimate tunnustamisel. Kiirelt tekkis meil visioon, milliseid auhindu endale soovime, väga kiiresti aitasid kujundajad leida meile stiilse lahenduse. Eriti meeldis mulle see, kuidas nad võtsin arvesse ja põrgatasid minuga ka kõik väiksemad murekohad ja detailid ülima professionaalsusega üle. Tulemuseks olid ilusad, stiilsed ja meie aasta parimate väärilised auhinnad

karikate tellimine

Karikad - HobuneEesti Ratsaspordi LiitGrete Glettenberg

Auhinnad on väga lahedad ja said palju positiivset vastukaja!

karikate valmistamine

Kirjuta meile ja küsi nõu või pakkumist! Vastame 24h jooksul.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.