Väikesed karikad

Võta meiega ühendust!

Hakates auhindu valima, võid karta, et äkki pole väike karikas õige valik. Tegelikult tulevad väikesed karikad päris mitmete eelistega!

väike karikas

väikesed karikad

Spordiauhinnad – loeb tunnustus ja meelespidamine

Karikate tellimine on valdkond, kus oleme tegutsenud aastaid ning meie kogemus näitab seda, et alati olegi kõige olulisem see, kui suur karikas on. Karikad medalid võivad olla ka väikesed, sest inimese jaoks on tähtis see, et teda on märgatud ja tema pingutust tunnustatud.

Väikesed karikad ning medalid lastele

Väga tähtis on tunnustus ja tähelepanu meie kõige väiksematele ehk lastele. Väike karikas on nende jaoks ka käepärasem ja mugavam lasteaeda või kooli kaasa võtta, et kaaslastelegi näidata.

Seda, et transportimine ja eksponeerimine on kergem, võib arvestada ka täiskasvanutele karikaid valides. On olukordi, kuhu keskmised karikad ja suured karikad lihtsalt ei sobigi. Ja mis seal salata, väikesed karikad on suuremate lahendustega võrreldes ka soodsad karikad.

Klaas karikad

Soodsad karikad

Karikate valmistamine – klaas karikad ja puidust karikad

Väike karikas võib olla plastikust karikas, klaasauhind või hoopis puidust tehtud! Puidust medalite ja karikate müük kulgeb tõusujoones. Esiteks on puit juba oma olemuselt väärikas, teiseks näevad puidust auhinnad head välja ning kolmandaks on puitu võimalik töödelda väga erineval moel.

CNC freesimine, lõikamine ja graveerimine lubab reaalsuseks teha ka kõige detailirohkemad disainid. Nii ei pea muretsema, et väike karikas jääb igava välimusega. Oskusliku meistri käe all valmivad unikaalsed ja silmapaistvad väikesed karikad.

Vaata kõiki töid!

Tagasiside klientidelt

karikad - UusmaaErki Sepa

Koostöö oli meie jaoks väga sujuv ja ületas kindlasti heas mõttes ootusi. Rasmusega on väga meeldiv suhelda, vastused tulevad kiiresti ja on tunda, et inimene on loov ja pakub huvitavaid ideid ka ise välja. Kogu meie kontor jäi tulemusega väga rahule. Karikad on nägusad ja eristuvad hallist massist!

Karikate valmistamine

Karikad - TransferWiseTransfer Wise – Helen Paas

Heihei, kõigile! Tegin esimest korda koostööd OnWoods’iga ja ma olen väga õnnelik kogu protsessi üle! Suhtlus oli imeline, kiire ning isegi minu varesejalgadest koosnevast joonisest õnnestus teha imeline kunstiteos. Uskumatu oli see moment kui ma karika lahti pakkisin, rõõmu jätkub ohtralt ka karika üleandjale! Ausalt, milleks tellida plastikust masstoodangut, kui saab tellida puidust erilise pärisasja, mis saajale igavesti meelde jääb.

Klaasauhind

Karikad - SorainenAdvokaadibüroo – Laura Kiigemägi

Mul oli väga hea meel kui leidsin selle kodulehe ja nende imelised tööd. Meile on ESG teemad olulised ja soovisime kasutada jätkusuutlikke materjale aasta parimate tunnustamisel. Kiirelt tekkis meil visioon, milliseid auhindu endale soovime, väga kiiresti aitasid kujundajad leida meile stiilse lahenduse. Eriti meeldis mulle see, kuidas nad võtsin arvesse ja põrgatasid minuga ka kõik väiksemad murekohad ja detailid ülima professionaalsusega üle. Tulemuseks olid ilusad, stiilsed ja meie aasta parimate väärilised auhinnad

Spordiauhinnad

Karikad - HobuneEesti Ratsaspordi LiitGrete Glettenberg

Auhinnad on väga lahedad ja said palju positiivset vastukaja!

Medalid lastele

Kirjuta meile ja küsi nõu või pakkumist! Vastame 24h jooksul.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.