Karikad ja medalid Tartus

Võta meiega ühendust!

Nii nagu suur osa muudest valdkondadest, saab ka karikate müük Tartus toimuda üle interneti. Selliselt ei pea valikusse jääma ainult need ettevõtted, kelle karikad Tartus kohe olemas. Meie saadame karikad Tartu, Pärnu, Narva, Kuressaare ja ka igale poole mujale, kuhu vaid soovi on.

karikate müük tartus

karikad tartus

Karikate müük Tartus auhinnad vastavalt sinu soovile

Karikate tellimine meie käest tähendab, et saad täiesti ainulaadse lahenduse, millega jääd rahule nii sina kui ka inimesed, kes tunnustuseks saadud puidust karikad endaga koju viivad.

Karikad Tartus või karikate müük internetis?

Esiteks saada meile päring koos ligikaudse sooviga, millised medalid ja karikad on oodatud. Teiseks loome disaini ning saame seda muuta ja täiendada, et karikad ja medalid saaksid täpselt sellised, nagu oled mõelnud. Kolmandaks teeme sobivaimast disainist näidise ja kui oled selle heaks kiitnud, lähevad auhinnad tootmisse.

Medalid ja karikad

karikad tartu

Kuidas karikad Tartu saavad?

Karikate valmistamine võtab umbes 1-2 nädalat ja selleks, et karikad Tartus sinuni jõuaksid, tuleb arvestada veel 1-2 päevaga. Karikate müük Tartus ja internetis võib toimuda ka kiiremini, kuid see on keskmine ajakulu. Saatmiseks kasutame ainult usaldusväärseid koostööpartnereid: DPD, CargoBus, Omniva ja Smartpost.

Vaata kõiki töid!

Tagasiside klientidelt

karikad - UusmaaErki Sepa

Koostöö oli meie jaoks väga sujuv ja ületas kindlasti heas mõttes ootusi. Rasmusega on väga meeldiv suhelda, vastused tulevad kiiresti ja on tunda, et inimene on loov ja pakub huvitavaid ideid ka ise välja. Kogu meie kontor jäi tulemusega väga rahule. Karikad on nägusad ja eristuvad hallist massist!

Karikad

Karikad - TransferWiseTransfer Wise – Helen Paas

Heihei, kõigile! Tegin esimest korda koostööd OnWoods’iga ja ma olen väga õnnelik kogu protsessi üle! Suhtlus oli imeline, kiire ning isegi minu varesejalgadest koosnevast joonisest õnnestus teha imeline kunstiteos. Uskumatu oli see moment kui ma karika lahti pakkisin, rõõmu jätkub ohtralt ka karika üleandjale! Ausalt, milleks tellida plastikust masstoodangut, kui saab tellida puidust erilise pärisasja, mis saajale igavesti meelde jääb.

Karikate müük

Karikad - SorainenAdvokaadibüroo – Laura Kiigemägi

Mul oli väga hea meel kui leidsin selle kodulehe ja nende imelised tööd. Meile on ESG teemad olulised ja soovisime kasutada jätkusuutlikke materjale aasta parimate tunnustamisel. Kiirelt tekkis meil visioon, milliseid auhindu endale soovime, väga kiiresti aitasid kujundajad leida meile stiilse lahenduse. Eriti meeldis mulle see, kuidas nad võtsin arvesse ja põrgatasid minuga ka kõik väiksemad murekohad ja detailid ülima professionaalsusega üle. Tulemuseks olid ilusad, stiilsed ja meie aasta parimate väärilised auhinnad

Puidust karikad

Karikad - HobuneEesti Ratsaspordi LiitGrete Glettenberg

Auhinnad on väga lahedad ja said palju positiivset vastukaja!

Auhinnad

Kirjuta meile ja küsi nõu või pakkumist! Vastame 24h jooksul.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.